Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds turystyki

Łódź

, Salon Firmowy Itaka

Specjalista ds turystyki
Łódź

Opis stanowiska

Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego. Praca w Centrum Handlowym w systemie zmianowym.

Wymagania

- doświadczenie w zakresie obsługi klienta i bezpośredniej sprzedaży ofert turystycznych,
- znajomość systemu rezerwacyjnego MERLINX,
- znajomość oferty B.P. ITAKA,
- znajomość geografii świata i popularnych destynacji turystycznych,
- dyspozycyjność (system zmianowy),
- miła aparycja i wysoka kultura osobista,
- samodzielność w działaniu, odpowiedzialność.

Oferujemy

- pracę w prestiżowym salonie,
- motywacyjny system wynagrodzeń,
- szkolenia i wyjazdy studyjne.