Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik biurowy-specjalista ds. obsługi klientów

Kraków

, DIGITAL BOARD SP. Z O.O.

Pracownik biurowy-specjalista ds. obsługi klientów
Kraków

Opis stanowiska

DIGITAL BOARD Sp z o.o. jest firmą reklamową oferującą zewnętrzne powierzchnie reklamowe na terenie całej Polski. Przedmiotem naszego niesłabnącego zainteresowania są przede wszystkim technologie Digital Sinage ze szczególnym uwzględnieniem wielkoformatowych ekranów LED. Współpracujemy zarówno z największymi firmami realizującymi działania o zasięgu ogólnokrajowym, jak też z klientami regionalnymi zorientowanymi na promowanie swoich usług na rynkach lokalnych. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ze strony Klientów i dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik biurowy- specjalista ds. sprzedaży i obsługi klientów biznesowych

Zakres obowiązków:
•Aktywną sprzedaż produktów firmy DIGITAL BOARD
•Analizę rynku sprzedaży ekranów LED na terenie Polski
•Realizacja planów sprzedażowych
•Kompleksowa obsługa Klientów firmy: od pozyskania po realizację i raportowanie aktywności
•Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz udział w prezentacjach
•Aktywne rozpoznawanie potrzeb w określonym segmencie rynku
•Tworzenie oraz bieżąca aktualizacja baz kontaktów potencjalnych klientów

Wymagania

•Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera
•Konsekwencja, rzetelność i punktualność w wykonywaniu zadań
•Samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy
•Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych

Mile widziane:
•Doświadczenia w sprzedaży produktów i usług reklamowych oraz obsługi klientów biznesowych

Oferujemy

•Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników + premie za najlepsze wyniki w pracy
•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i dużym potencjale
•Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie realizacji kampanii na nośnikach OOH i DOOH
•Dobrą atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole
•Szkolenie wstępne i okresowe oraz opiekę koordynatora

CV (ewentualnie list motywacyjny i referencje) prosimy przesłać poprzez formularz na stronie wraz z dopisanym w tytule numerem referencyjnym KR/05/2015.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm."