Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant ds. Obsługi Mailowej

Gdańsk

, Wakacje.pl

Konsultant ds. Obsługi Mailowej
Gdańsk

Opis stanowiska

budowanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami
obsługa korespondencją z touroperatorami i klientami,
wysyłanie dokumentów podróży,
kontrola rezerwacje założonych przez dział sprzedaży,
zakładanie rezerwacje w systemach touroperatorów,

Wymagania

wykształcenie minimum średnie
doświadczenie w obsłudze klientów
doświadczenie w dziale jakości lub obsługi posprzedażowej będzie stanowiło dodatkowy atut.
dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
bardzo dobra organizacja pracy własnej i pozytywne nastawienie
nastawienie na realizację celu
komunikatywność,
gotowość do nauki i zaangażowanie
umiejętności pracy pod presją czasu.
dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę - Ty wybierasz formę zatrudnienia;
szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie – możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
możliwość polecania znajomych do pracy – za każdego zatrudnionego otrzymasz ekstra bonus finansowy;
„delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy za granicę w ramach czasu pracy;
pakiet benefitów ( pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, spotkania integracyjne, programy zniżkowe);
bony świąteczne, podarunki okolicznościowe ( z okazji ważnych wydarzeń w Twoim życiu – ślubu, narodzin dziecka);
możliwość dołączenia do grup nauki języków obcych;
poza tym: chillout room, rowerownia, owocowe czwartki, konkursy, losowania nagród, biletów, udział w zawodach sportowych;
swobodny dress code;
wiele ciekawych inicjatyw, które są dla nas na porządku dziennym!