Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Administrator Baz Danych – Database Administrator – DBA Administrator

Kraków

, Workforce Logiq

Administrator Baz Danych – Database Administrator – DBA Administrator
Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, polskiego producenta oprogramowania, obsługującego 40 krajów, z oddziałami w Europie oraz USA, z siedzibą główną w Krakowie poszukujemy:
Administratora Baz Danych – Database Administrator – DBA Administrator
Osoba zatrudnionym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• administrację i optymalizację baz danych PostrgreSQL, MySQL oraz NoSQL
• monitoring proaktywny i reaktywny
• optymalizacja zapytań i zasobów bazy
• pisanie procedur składowanych

Wymagania

• 2-3 letniego doświadczenia w administracji bazami danych MySQL i PostgreSQL
• biegłej umiejętności pisania optymalnych zapytań oraz tuningu istniejących
• umiejętności diagnozowania wąskich gardeł na poziomie bazy oraz ich eliminowania
• znajomości baz NoSQL mile widziana
• podstawowa znajomość systemu Linux

Oferujemy

• możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia u polskiego pracodawcy z narzędziami czy warunkami technicznymi mierzonymi i dorównującym największym zagranicznym firmom
• stanowisko pracy w zespole, wypełnione ciekawymi wyzwaniami z ogromnymi wolumenami danych
• dołączysz do zespołu, który współpracuje, jest zaangażowany w to co robi, zatem możesz liczyć na świetną atmosferę w pracy, warto się samemu przekonać
Benefity pozapłacowe:
• Szkolenia – możliwość sprawnego wdrożenia się by swobodnie pracować i przy tym się rozwijać, klient inwestuje w swojego pracownika
• Bezpłatne posiłki w wewnętrznej kantynie firmy
• Piątkowe happy hour z darmowym UWAGA piwem bez limitu, do tego kawa napoje i owoce też bezpłatnie
• Bonusy za to, że dokształcałeś się, za obronę pracy dyplomowej, becikowe 2000PLN,
• Dofinansowanie dedykowanych prywatnych przyjęć (np. wieczór panieński/kawalerski, parapetówka + inne), badań lekarskich, kursów językowych czy biletów do kina lub teatru
• Karta OK System
• Wybór formy zatrudnienia – Umowa o pracę, B2B, inne.