Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Praca w biurze podróży

Wrocław

, Travelplanet.pl

Praca w biurze podróży
Wrocław

Opis stanowiska

Szukamy osoby do pracy dla biura podróży Travelplanet.pl (franczyza).
Wolny etat od zaraz!

Wymagania

TYLKO osoby, które mają doświadczenie w pracy w biurze podróży w charakterze sprzedawcy ofert turystycznych.

Oferujemy

- prowizję od sprzedaży,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość zwiedzania świata (darmowe study toury),
- pracę w renomowanej sieci travelplanet.pl,
- pracę w doświadczonym zespole z możliwością nauki,
- pracę w miłej atmosferze.