Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Nauczyciel muzyki i rytmiki

Kraków

, First Steps

Nauczyciel muzyki i rytmiki
Kraków

Opis stanowiska

Centrum Edukacji Lingua poszukuje obecnie osoby na stanowisko nauczyciela muzyki i rytmiki w przedszkolu w Krakowie.

Wymagania

- Umiejętność pracy z dziećmi
- Komunikatywność
- Kreatywność
- Zaangażowanie

Oferujemy

- Stałą pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowę zlecenie
- Dogodne godziny pracy
- Szkolenia
- Dostęp do materiałów dydaktycznych: książki, pacynki, gry, płyty CD z muzyką, instrumenty