Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Ekspedient / Ekspedientka

Sopot

, BAR PRZYSTAŃ

Ekspedient / Ekspedientka
Sopot

Opis stanowiska

• obsługa klienta
• przyjmowanie i realizacja zamówień
• pomoc kuchenna
• przygotowywanie i sprzątanie stanowiska pracy

Wymagania

• pracowitości, punktualności, uczciwości
• zaangażowania w powierzone obowiązki
• doświadczenia w gastronomii (mile widziane)
• znajomości języków obcych (mile widziane)

Oferujemy

• pracę w fajnym zespole, w wyjątkowym miejscu Sopotu
• elastyczny grafik (I zmiana: 8-16, II zmiana: 16-23, zmiana środek: 12-21)
• atrakcyjną stawkę godzinową + premia (wypłaty tygodniowe)