Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Księgowy/a do biura rachunkowego

Gdynia

, Fidus Finanse Sp. z o.o.

Księgowy/a do biura rachunkowego
Gdynia

Opis stanowiska

Obsługa księgowa klientów biura w ramach zespołu
Ewidencjonowanie dokumentów źródłowych w systemach księgowych
Sporządzanie deklaracji podatkowych
Sporządzanie sprawozdań finansowych
Współpraca w ramach działu księgowego.

Wymagania

Znajomość ustawy o rachunkowości
Znajomość ustawy o VAT i ustaw o podatkach dochodowych.
Znajomość systemu Symfonia FK
Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego minimum 3 lata
Umiejętność organizowania pracy w zespole

Mile widziane:
znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B
znajomość różnych systemów księgowych

Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie
Elastyczne warunki współpracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Dołączenie do dużego zespołu i udział w ciekawych projektach
Dobrą kawę :)