Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Recepcjonistka Wellness & Medical

Gdańsk

, Good Luck Club

Recepcjonistka Wellness & Medical
Gdańsk

Opis stanowiska

- bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta
- udzielanie informacji o ofercie
- aktywna sprzedaż oferowanych usług
- obsługa systemu do rezerwacji masaży i wizyt lekarskich

Wymagania

- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
- Wysoka kultura osobista
- Pozytywne nastawienie
- Dyspozycyjność – praca zmianowa 7:30-21:30, praca również w weekendy

Oferujemy

- pracę z młodym, przyjaznym zespołem
- możliwość korzystania z usług klubu