Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Tłumacz języka niemieckiego, angielskiego, polskiego i czeskiego

Zielona Góra

, Expondo

Tłumacz języka niemieckiego, angielskiego, polskiego i czeskiego

Opis stanowiska

• Tłumaczenia techniczne z języka polskiego, niemieckiego lub angielskiego na język czeski na potrzeby naszego sklepu internetowego, np. tłumaczenie treści stron internetowych, opisów lub instrukcji produktów

Wymagania

• Wieloletnie doświadczenie w zawodzie tłumacza lub w podobnym zawodzie
• Zaawansowana znajomość języka czeskiego, włącznie ze znajomością gramatyki i ortografii
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Bardzo dobra umiejętność komunikacji pisemnej i zrozumienie techniczne
• Niezawodność i odpowiedzialność
• Staranny i samodzielny sposób pracy oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• Możliwość bycia częścią wiodącej w Europie, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się globalnej firmy B2B z biurami w Berlinie, Warszawie, Zielonej Górze i centrami kompetencyjnymi w 3 lokalizacjach w Chinach
• Zostanie cennym członkiem globalnego i ambitnego zespołu: 250 pracowników, 19 różnych narodowości i obecność na rynku w 28 krajach
• Owocna współpraca z młodym i międzynarodowym zespołem profesjonalistów otwartych na nowe inicjatywy
• Stabilne warunki zatrudnienia i możliwość przejęcia globalnej odpowiedzialności już od pierwszego dnia pracy
• Możliwość wdrażania i opracowywania naszej ambitnej strategii e-Commerce z realnymi możliwościami na wdrażanie nowych pomysłów
• Nowoczesne środowisko pracy o wysokich standardach technicznych i jasnym, oświetlonym biurze
• Darmowe dojazdy do pracy
• Szerokie perspektywy rozwoju, elastyczny czas pracy i zawsze wolne weekendy
• Bezpłatne kursy językowe z języka niemieckiego I angielskiego
• Dofinansowanie pakietu sportowego
• Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy
• Doskonałe warunki pracy, np. codziennie świeże owoce, przekąski, duży wybór ciepłych i zimnych napojów
• Nasza firma