Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Senior Java Developer

Poznań

, Sel-work

Senior Java Developer
Poznań

Opis stanowiska

- rozwój istniejącego produktu bankowego

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka JAVA i frameworków Spring, Spring Boot
- znajomość metodyki DevOps (Active Directory, mile widziane doświadczenie z OpenShiftem)
- bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z komunikacją API (JPA, WebServices, m. in. XSD, WSDL, SOAP, RESTful)
- znajomość RDMBS Oracle (praca na bazach: PL/SQL, MySQL, DB2)
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Benefity: karta Multisport + prywatna opieka medyczna + szkolenia specjalistyczne zewnętrzne oraz wewnętrzne szkolenia branżowe.

Warunki zatrudnienia: B2B

Start pracy: od zaraz