Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Specjalista ds. nieruchomości

Białystok

, Biuro Nieruchomości Północ

Specjalista ds. nieruchomości
Białystok

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Budowanie oferty biura
- Negocjowanie warunków współpracy
- Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
- Obsługa transakcji na rynku nieruchomości

Wymagania

Oczekujemy:
- Łatwości nawiązywania kontaktów
- Zdolności negocjacyjnych
- Samodzielności i determinacji w osiąganiu postawionych celów
- Wykształcenia wyższego
- Czynnego prawa jazdy kat. B
- Własnego samochodu

Oferujemy

- Pracę w renomowanej firmie
- Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
- Możliwość rozwoju i awansu zawodowego oraz bezpłatne szkolenia

CV należy wysłać przez portal.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.