Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy z językiem rosyjskim

Gdańsk

, Grupa No Problem

Pracownik biurowy z językiem rosyjskim
Gdańsk

Opis stanowiska

stały kontakt z Klientami, zapewniający właściwą realizację zamówień oraz ich dokumentację (potwierdzenia zamówień, daty dostaw, fakturowanie, raporty stanu realizacji zamówień itp.) oraz rozwiązywanie wszelkich bieżących problemów;
procedury zwrotów towaru od Klientów, uwzględniające dokumentację księgową (noty kredytowe)
stały kontakt i współpraca z innymi działami firmy, w szczególności dotyczący kwestii realizacji zamówień;
stały kontakt z przedstawicielami sprzedaży, kontrola poprawności warunków handlowych uzgadnianych z Klientem z danymi w systemie informatycznym (np. cenniki, terminy płatności, warunki dostaw itp.)
kontrola stanu realizacji zamówień;
kontrola płatności uwzględniająca upomnienia oraz wezwania do zapłaty dla Klientów;
tworzenie i prowadzenie rejestrów dotyczących codziennych operacji np. kosztów transportowych dla Klientów i innych;
przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów;
organizowanie pracy własnej zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i Ppoż oraz współpraca z zespołem firmy i przełożonymi.

Wymagania

Znajomość obsługi komputera (MS Office), w tym dobrej znajomości Excela
Znajomość języka rosyjskiego (rozmowy telefoniczne, wiadomości mailowe)
Szybkość uczenia się
Energiczność i pozytywne nastawienie
Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Współpracę na stałe - z opcją przejścia na umowę o pracę
Pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku 8:30-16:30
Nowoczesne narzędzia pracy;
Szkolenie stanowiskowe
Miłą i przyjazną atmosferę pracy;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Atrakcyjne wynagrodzenie: 24zł brutto/h