Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Łuków
    (21-400)

Praca na stanowisku Sprzedawca / Handlowiec / Przedstawiciel Handlowy

Łuków

, Expand Online

Sprzedawca / Handlowiec / Przedstawiciel Handlowy
Łuków

Opis stanowiska

poznawanie problemów klientów i ich rozwiązywanie poprzez sprzedaż naszych usług
budowa listy prospektów do kontaktu
pozyskiwanie potencjalnych klientów (leadów)
sprzedaż usług przez telefon i odbywanie spotkań
organizacja własnej pracy i stanowiska
informowanie o wynikach (odbyte rozmowy, umówione spotkania, wielkość sprzedaży)

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:
Ma doświadczenie w sprzedaży usług (udokumentowane 2 lata pracy)
Nie boi się kontaktu z ludźmi - rozmów przez telefon oraz spotkań
Nie potrzebuje ścisłych wytycznych - potrafi “łączyć kropki” i szybko się uczy
Chce doszkalać się w zakresie sprzedaży i perswazji

Oferujemy

wynagrodzenie na rękę (podstawa + prowizja) od 3.000 do 4.000 miesięcznie
możliwość stałego rozwoju umiejętności sprzedażowych
wsparcie całej drużyny w procesie sprzedażowym
pracę w nowoczesnym biurze na terenie Łukowa
wyjazdy integracyjne oraz edukacyjne (szkolenia, konferencje)