Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Samochód Używanych

Gdynia

, FHU VERSUS SC

Specjalista ds. Sprzedaży Samochód Używanych
Gdynia

Opis stanowiska

aktywne pozyskiwanie klientów
obsługa klientów
analiza potrzeb klientów i dostosowanie produktów do potrzeb klienta
przygotowywanie ofert handlowych dla klientów indywidualnych i firm
aktywny udział w marketingu bezpośrednim
budowanie pozytywnego wizerunku firmy
prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji sprzedażowej

Wymagania

minimum roczne doświadczenie w sprzedaży samochodów
bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej
mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów luksusowych
prawo jazdy kat. B
wykształcenie min. średnie
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
umiejętność logicznego myślenia
duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
znajomość technik sprzedaży i negocjacji
umiejętność pracy pod presją czasu
kultura osobista i punktualność
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

atrakcyjny, motywujący system wynagradzania
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
przyjazne warunki pracy

Prosimy wysłać do nas następujące dokumenty:

CV ze zdjęciem
list motywacyjny przekonywujący nas, dlaczego chciałaby Pani/ chciałby Pan pracować w naszej firmie i dlaczego właśnie Panią/Pana mielibyśmy zatrudnić.