Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. incentive

Warszawa

, Max Event

Specjalista ds. incentive
Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków osób zatrudnionych będzie należało:

- kontakt z Klientami korporacyjnymi
- pozyskiwanie nowych Klientów
- przygotowywanie i sprzedaż ofert wyjazdów incentive oraz ich realizacja
- kontakt z zagranicznymi kontrahentami
- wyjazdy zagraniczne w roli opiekuna grupy

Wymagania

Poszukujemy osób kreatywnych z doświadczeniem w branży, z bardzo dobrą znajomością atrakcji turystycznych na świecie lubiących podróżować i pracować z ludźmi.

Oferujemy

- ciekawą pracę z możliwością podróżowania do odległych zakątków świata
- wynagrodzenie stałe plus premia uzależniona od wyników
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (tel. kom., laptop)