Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pomoc Kucharza/Młodszy Kucharz

Gdańsk

, Fahrenheit Jack's Bar & Restaurant

Pomoc Kucharza/Młodszy Kucharz
Gdańsk

Opis stanowiska

Restauracja Fahrenheit Jack's Bar & Restaurant w Gdańsku poszukuje młodszych kucharzy / pomocy kucharza!

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:
• przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami
• kontrola jakości przygotowywanych posiłków
• kontrola jakości półproduktów wykorzystywanych do produkcji
• bezpośrednia współpraca z Szefem Kuchni
• dbałość o jakość i wysoką estetykę serwowanych potraw

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
• doświadczenia na stanowisku kucharza / pomocy kuchennej
• mile widziane wykształcenie gastronomiczne
• systematyczności i dokładności w zakresie planowania i realizacji zadań

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego
• miłą atmosferę
• stabilne warunki pracy