Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Czechowice-Dziedzice
    (43-502)

Praca na stanowisku Kierownik kontroli jakości

Czechowice-Dziedzice

, Sel-work

Kierownik kontroli jakości

Opis stanowiska

- ogólny nadzór nad pracownikami działu kontroli jakości (weryfikacja przydzielania i podziału pracy, współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za dostawy/wysyłki)
- nadzór nad pomiarami (pilnowanie terminów i zarządzanie osobami mierzącymi, wyrywkowa kontrola wykonywanych przez nich pomiarów oraz koordynowanie prac ze zlecającymi próby, kontrola częstości pomiarów, ich zgodności /jej braku z planem kontroli, wyciąganie wniosków i wprowadzanie korekt, kontrola pomiarów przy trudnych lub nowo wdrażanych projektach)
- nadzór nad sprzętem pomiarowym, informowanie o konieczności zakupu danego sprzętu, uczestnictwo w zakupie/wyborze sprzętu
- nadzór nad szkoleniami pracowników w dziale kontroli jakości (analiza braków w szkoleniach i nadzór nad ich organizacją)
- prowadzenie szkoleń wewnętrznych, (np. rysunek techniczny, MSA, maszyny pomiarowe, SPC i inne)
- wprowadzanie i przeszkalanie nowych pracowników do działu kontroli jakości
- ocena pracy pracowników pod kątem przyznawania comiesięcznych premii, oraz okresowa ocena pracowników
- właściwa interpretacja wyników jakościowych /pomiarowych /statystycznych i podejmowanie decyzji o zatwierdzeniu / odrzuceniu produktu, wraz z zatwierdzaniem wzorców wyrobów
- opracowywanie i wypełnianie wszelkiej dokumentacji jakościowej związanej z realizacją produkcji (np. druki, protokoły, analizy, raporty, zbieranie i weryfikacja danych, wykresy, karty charakterystyki, indeksy, PPAP, wykonywanie fotografii, itp.)
- asysta przy rozwiązywaniu wszelkich problemów jakościowych i udział w analizie nowych projektów pod kątem metrologicznym

Wymagania

- minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości
- wykształcenie wyższe (inżynieryjne)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z normą ISO TS
- umiejętności z zakresu zarządzania ludźmi

Oferujemy

- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników w pracy
- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Warunki zatrudnienia: Umowa o pracę /pełny etat

Start pracy: od zaraz