Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Wieluń
    (98-300)

Praca na stanowisku Montażysta z pj. kat B bez doświadczenia

Wieluń

, GLASSINI

Montażysta z pj. kat B bez doświadczenia
Wieluń

Opis stanowiska

Firma GLASSINI Sp. J. zatrudni montażystów systemowych rozwiązań szklanych na stanowisku Montażysty w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Wymagania

Poszukujemy osób z lub bez doświadczenia na stanowisko montażysty, posiadających prawo jazdy kategorii B oraz chętnych do przyuczenia.

Oferujemy

praca w oparciu o umowę o pracę
stałe wynagrodzenie
atrakcyjny system premiowania
ubezpieczenie
niezbędne szkolenia