Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku FullStack .NET Developer

Zabrze

, Talent Partners

FullStack .NET Developer
Zabrze

Opis stanowiska

• rozwijanie warstwy front-end’owej istniejącej aplikacji,
• wsparcie pozostałych członków zespołu w rozwijaniu projektu,
• udział w tworzeniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań dla klientów firmy.

Wymagania

• umiejętność programowania w JavaScript, HTML5, CSS3,
• znajomość C# oraz .NET MVC,
• znajomość Responsive Web Design i tworzenia stron na urządzenia mobilne,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• wykształcenie kierunkowe (informatyka),
• znajomość framework Angular, React lub innego,
• znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server),
• gotowość do rozwijania się w obszarze wdrażania produktu u klientów.

Oferujemy

• możliwość wybrania formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B),
• elastyczne godziny pracy,
• dofinansowanie do wypoczynku,
• służbowy telefon i laptop,
• pracę w niewielkim, zgranym zespole,
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
• niezależność i swobodę w wyborze technologii, a także kierunku dalszego rozwoju.