Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Kornice
    (47-480)

Praca na stanowisku Magazynier - operator wózka

Cała Polska

, Eko - Okna Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się producentów stolarki z PVC i Aluminium oraz drewna w Polsce i Europie.

Magazynier - operator wózka
Cała Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • praca w magazynie
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne uprawnienia na wózek widłowy z bezpieczną wymianą butli gazowej
  • mile widziane aktualne badania psychotechniczne

Oferujemy

Oferujemy:

  • dojazd do pracy autobusem z kierunków: Racibórz, Głubczyce, Wodzisław Śląski, Kuźnia Raciborska,Rybnik, Żory, Rudy, Kędzierzyn Koźle, Pilszcz, Rydułtowy, Bliszczyce, Bierawa, Radlin, Głogówek, Jastrzębie-Zdrój
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • karta multisport, prywatna opieka medyczna