Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-847)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Katowice

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Specjalista ds. sprzedaży usług HR
Katowice

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż usług HR (rekrutacje stałe i tymczasowe, leasing pracowniczy, outsourcing zatrudnienia, itp.)
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi i zadowolenia klienta
  • Tworzenie baz klientów
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta – B2B
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Zdolność logicznego myślenia
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub w innej formie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia: podstawa + prowizje
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ambitne cele i wyzwania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowanie do karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
  • Owocowe dni

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@eurokadra.com . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: Specjalista ds. sprzedaży usług HR

 Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych , a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."