Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Tjorvag
    (Norwegia)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Monter Rurociągów Okrętowych

Cała Polska

, Rem-Pol Resources

Monter Rurociągów Okrętowych
Cała Polska

Opis stanowiska

- Prefabrykacja i montaż rurociągów,
- Kontrolę bezpieczeństwa i jakości w trakcie pracy;

Wymagania

-    motywacja do prac fizycznych
-    dobra kondycja fizyczna
-    zaangażowanie i chęć do pracy
-    dyspozycyjność
+ Minimum 3 letnie doświadczenie przy rurociągach (mile widziane doświadczenie w Norwegii);
+ znajomość rysunku izometrycznego;
+ Hot Work - mile widziane;

Oferujemy

+ Legalne zatrudnienie na umowie norweskiej;
+ pracę w systemie rotacyjnym (4tyg.w pracy, 2tyg.w domu);
+ stawka od 180nok/brutto/godzina,
+ Feriepenger 10,2%,
+ darmowe zakwaterowanie,
+ Opiekę polskiego Area Managera w Norwegii;
+ Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
+ Ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia;
+ Możliwość dodatkowego ubezpieczenia.

- wyżywienie, transport z/ do Norwegii po stronie pracownika.