Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gdańsk
    (80-419)

Praca na stanowisku Opiekun medyczny Niemcy

Cała Polska

, Medconnect.pl

Opis działalności firmy

Jesteśmy portalem kariery dla branży medycznej w Polsce i na świecie. Łączymy kadrę medyczną z pracodawcami i ośrodkami naukowymi, studentów kierunków medycznych z podmiotami gdzie mogą realizować praktyki. Jesteśmy branżową platformą HR - ułatwiamy pracownikom medycznym znalezienie najciekawszej opcji pracy, a pracodawcy dajemy możliwość wyboru idealnego kandydata.

Opiekun medyczny Niemcy
Cała Polska

Opis stanowiska

Medyczna Agencja Pracy Medreg dla jednego ze swoich Klientów poszukuje opiekunów medycznych do pracy we Niemczech.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPIEKUN MEDYCZNY
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: N/OMED

Zapewniamy:
- całość działań związanych z zatrudnieniem
- przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
- przeprowadzenie nostryfikacji (bezpłatnie)
- opiekę polskiego koordynatora
- stałą pracę w ramach bezpośredniego zatrudnienia

Wymagania

- doświadczenie w opiece
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- gotowość do zamieszkania w Niemczech

Oferujemy

Nasz Klient może zaproponować:
- umowę o pracę na czas nieokreślony
- jasne warunki zatrudnienia
- wynagrodzenie podstawowe od 2000 euro brutto
- dodatkowe dyżury od 300 euro brutto
- dzienny czas pracy – 8h
- ubezpieczenie zdrowotne
- szkolenia

Aplikacje prosimy wysyłać na adres info@medconnect.pl, w tytule wpisując numer referencyjny N/OMED.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert znajduję się na portalu www.medconnect.pl
Bezpłatna rejestracja oraz atrakcyjne benefity w związku z założeniem konta.
System benefitów obejmuje: Obsługę prawną, Ubezpieczenia inwestycyjne, Program CashBack.
Wejdź i sprawdź nas!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Medyczna Agencja Pracy Medreg z siedzibą w Gdańsku nr KRAZ 19535