Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gdańsk
    (80-419)

Praca na stanowisku Lekarz medycyny pracy Francja

Cała Polska

, Medconnect.pl

Opis działalności firmy

Jesteśmy portalem kariery dla branży medycznej w Polsce i na świecie. Łączymy kadrę medyczną z pracodawcami i ośrodkami naukowymi, studentów kierunków medycznych z podmiotami gdzie mogą realizować praktyki. Jesteśmy branżową platformą HR - ułatwiamy pracownikom medycznym znalezienie najciekawszej opcji pracy, a pracodawcy dajemy możliwość wyboru idealnego kandydata.

Lekarz medycyny pracy Francja
Cała Polska

Opis stanowiska

Medyczna Agencja Pracy Medreg dla jednego ze swoich Klientów poszukuje lekarza medycyny pracy do pracy we Francji.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lekarz medycyny pracy
Miejsce pracy: Francja
Nr ref.: FR/LEK/MP

Szukamy lekarzy medycyny pracy zainteresowanych pracą we Francji.
Zapewniamy całość działań związanych z zatrudnieniem, kursem językowym, opieką indywidualnego konsultanta zarówno w Polsce jak i we Francji.

Istnieje możliwość dokonania wizji lokalnej przed podjęciem pracy.

Opis pracy zespołu medycznego:

- Koordynacja działań ekipy serwisu medycyny pracy (technik, ergonom, pielęgniarka, asystentka)
- Zapewnienie opieki medycznej pracownikom przydzielonych firm i zakładów pracy
- Sekretariat medyczny do dyspozycji
- Udział w zebraniach dyrekcji i zespołu medycznego

Wymagania

- Dyplom ukończenia uczelni medycznej uznany w Unii Europejskiej
- Aktualne prawo wykonywania zawodu, umożliwiające zapis do Krajowej Izby Lekarskiej we Francji

Oferujemy

- Umowę na czas nieokreślony
- Atrakcyjne wynagrodzenie: do 90 000 euro rocznie
- Elastyczny system zatrudnienia (praca od poniedziałku do piątku, możliwość pracy na niepełny etat)
- Możliwość pracy w przyjaznej atmosferze w prężnie rozwijającym się, ośrodku zatrudniającym 80 pracowników, stabilnej pozycji rynkowej, w którym pracuje już personel medyczny z Polski
- Wsparcie w procesie rejestracyjnym oraz załatwieniu procedur administracyjnych przed i po przyjeździe do     Francji
- Premia przy zatrudnieniu/przeprowadzce 3 000 euro (dodatek relokacyjny)
- Pomoc w nauce języka francuskiego: intensywny trening w Polsce (też online) oraz we Francji, opłacony przez pracodawcę: nauka języka ogólnego i medycznego, przygotowanie do egzaminu językowego i innych egzaminu zawodowych
- Wsparcie lekarza – mentora podczas pierwszych miesięcy pobytu we Francji
- Możliwość zapewnienia obecności tłumacza podczas pierwszych miesięcy pracy
- Pomoc w integracji Waszych bliskich we Francji (praca, szkoła, zakwaterowanie)
- Ubezpieczenie zdrowotne i profesjonalne
- Samochód firmowy do Waszej dyspozycji na czas wykonywania obowiązków zawodowych
- Udział w szkoleniach podwyższających kwalifikacje zawodowe
- Bony restauracyjne i podarunkowe