Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku Zatrudnimy Nauczycieli - Policealna Szkoła Florystyczna

Toruń

, Studium Kształcenia Kadr

Zatrudnimy Nauczycieli - Policealna Szkoła Florystyczna
Toruń

Opis stanowiska

Studium Kształcenia Kadr Oddział w Toruniu ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela w Policealnej Szkole Florystycznej. Poszukujemy:

• Florysty do prowadzenia zajęć teoretycznych
• Psychologa

Wymagania

Odpowiednie kwalifikacje

Oferujemy

Dokumenty aplikacyjne: CV i skany dokumentów potwierdzających kwalifikacje prosimy przesłać za pośrednictwem portalu lub dostarczyć bezpośrednio do biura SKK. Adres: SKK, ul. Szosa Chełmińska 17, 87-100 Toruń

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na portalu olx.pl w celu prowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo do ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne”.