Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Poznań (Poznań-Wilda)
    (61-441)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Handlu

Poznań (Poznań-Wilda)

, SPA FOOD S.A.

Specjalista ds. Handlu

Opis stanowiska

SPECJALISTY DS. HANDLU

Poszukujemy osoby energicznej, dobrze zorganizowanej, najchętniej z doświadczeniem w handlu, we współpracy z klientami, mile widziane wysokie umiejętności w zakresie nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji, samodzielność i inicjatywa w działaniu, pełne zaangażowanie w realizację zadań zawodowych, znajomość zagadnień handlowych, znajomość systemów komputerowych, mile widziana znajomość SAP, gwarantujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego i awansu oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji, wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, gwarantujemy pełną satysfakcję zawodową, miejscowość POZNAŃ, zapraszamy serdecznie

Oczekujemy:

  •                minimum średniego wykształcenia
  •                doświadczenia handlowego
  •                dynamiki i skuteczności w działaniu
  •                umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
  •                bardzo dobrej organizacji pracy
  •                mile widziane zdolności graficzne

Oferujemy:

  •                dynamiczny rozwój zawodowy
  •                atrakcyjne warunki zatrudnienia
  •                stabilność pracy
  •                możliwości awansu

Rodzaj pracy: Pełny etat