Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Lektor języka angielskiego

Białystok

, Helen Doron English

Lektor języka angielskiego
Białystok

Opis stanowiska

Helen Doron English poszukuje Kandydatów na Lektorów na terenie Białegostoku oraz Bielska Podlaskiego.
Nawiążemy długoterminową współpracę z kreatywnymi nauczycielami języka angielskiego do uczenia dzieci metodą HELEN DORON.

Wymagania

" znajomości angielskiego na poziomie min. advanced,
" zamiłowania do pracy z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku,
" kreatywności, komunikatywności i dyspozycyjności,
" wysokiej kultury osobistej, entuzjazmu i dobrego kontaktu z klientem,

Oferujemy

" stabilną pracę w młodym zespole
" dobre wynagrodzenie
" regularne podnoszenie kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia.

CV ze zdjęciem i list motywacyjny wraz ze wskazaniem dyspozycyjności prosimy przesyłać przez portal do dnia 04.06.2015.