Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Pracownik restauracji McDonald's przy CH Ster

Szczecin

, MCDONALDS

Pracownik restauracji McDonald's przy CH Ster
Szczecin

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, restauracji McDonald's Ster zatrudni na stanowisko: pracownik restauracji w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Nie wymagamy doświadczenia.

Wymagania

Jeżeli jesteś:
a. dynamiczny;
b. chętny do pracy;
c. ambitny i nastawiony na rozwój zawodowy;
d. pełnoletni;

to jest praca dla Ciebie !!!!

Oferujemy

a. zatrudnienie na umowę o pracę;
b. pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin; dopasowujemy grafik do Waszych potrzeb ( szkoła, uczelnia);
c. możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
d. pracę w młodym i dynamicznym zespole;

Zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal.