Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Serwisant drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Szczecin

, ANMIT

Serwisant drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych
Szczecin

Opis stanowiska

Jesteśmy stabilną firmą istniejącą od 1989 roku na rynku woj. zachodniopomorskiego w branży drukarek i kserokopiarek, posiadamy autoryzację jednego z czołowych producentów sprzętu.

W związku z realizacją nowych kontraktów poszukujemy osoby która dołączy do naszego zespołu.

Wymagania

- doświadczenie w serwisowaniu drukarek lub urządzeń wielofunkcyjnych,
- chęci do nauki i poznawania nowych urządzeń,
- umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami z zakresu serwisu urządzeń,
- umiejętność czytania instrukcji technicznych i dokumentacji,
- prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu samochodów osobowych.

Oferujemy

- ciekawą i stabilną pracę w stałych godzinach,
- wszystko co jest niezbędne do wykonywania pracy i powierzanych obowiązków,
- szkolenia pod okiem doświadczonych techników oraz organizowane przez producenta urządzeń zakończone wydaniem imiennych certyfikatów,
- pracę w przyjaznej atmosferze w doświadczonym zespole,
- po okresie próbnym Umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o posiadanym doświadczeniu przez portal.
W temacie wiadomości proszę napisać: technik serwisu.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.).