Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praca biurowa - sklep internetowy

Szczecin

, LBD oddział Szczecin

Praca biurowa - sklep internetowy
Szczecin

Opis stanowiska

Firma zajmująca się sprzedażą internetową poszukuje osoby na stanowisko: pracownik biurowy działu handlowego.
Opis stanowiska:
- przygotowywanie opisów produktów,
- wspomagania pracy działu handlowego,
- obsługa systemu sprzedażowego,
- przygotowywanie ofert
- praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16 lub 7-15
- okazjonalna obsługa klienta (telefon + mail)

Wymagania

- Znajomość języka niemieckiego,
- rzetelność i zaangażowanie,
- dobra organizacja pracy,
- komunikatywność.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą, niemonotonną pracę, możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań, motywacyjny system wynagrodzeń. Praca w prawobrzeżnej części miasta.

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal z dopiskiem "Rekrutacja - biuro".