Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Szczucin
    (33-230)

Praca na stanowisku Spawacz metodą TIG oraz MIG– 3750 – 4700 zł brutto

Szczucin

, GRH Polska

Spawacz metodą TIG oraz MIG– 3750 – 4700 zł brutto
Szczucin

Opis stanowiska

Poszukujemy spawaczy z doświadczeniem w metodzie 131 oraz 141

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako spawacz TIG

Oferujemy

  • Wynagrodzenie początkowe:  22,50 – 28 zł brutto/h
  • Umowa o pracę – poszukujemy osób do stałem współpracy
  • Praca od poniedziałku do piątku: II Zmiany 7:00 – 15:00 /  15:00 – 23:00
  • Karta Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe