Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Nidzica
    (13-100)

Praca na stanowisku Inżynier Utrzymania Ruchu

Nidzica

, Perfect Consulting

Inżynier Utrzymania Ruchu
Nidzica

Opis stanowiska

  • nadzór nad zapewnieniem efektywnej sprawności maszyn produkcyjnych
  • nadzór nad infrastrukturą magazynu
  • programowanie maszyn oraz optymalizowanie procesów
  • wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych
  • rekomendowanie zmian, pisanie instrukcji i wprowadzanie modyfikacji
  • analizowanie przyczyn awarii i monitorowanie ich częstotliwości oraz wprowadzanie działań naprawczych
  • analiza ofert i wybór dostawców części zamiennych i podwykonawców usług
  • zarządzanie zespołem automatyków

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika automatyka, mechatronika lub informatyka)
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • uprawnienia SEP pow. 1 KV
  • znajomość ACAD oraz znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych/pneumatycznych
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • pracę w firmie , która inwestuje w innowacje
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zajęcia z języka angielskiego dla pracowników i dzieci pracowników
  • kartę multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku