Branża

  • Sektor publiczny

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Płoty
    (72-310)

Praca na stanowisku Kierownik Oddziału Płoty

Kierownik Oddziału Płoty
Płoty

Opis stanowiska

Duże, stabilne przedsiębiorstwo z branży wodno-kanalizacyjnej poszukuje kandydata (K/M) na stanowisko Kierownik Oddziału Płoty:

ZAKRES ZADAŃ

  • kontrola i nadzór nad pracą pracowników oddziału,
  • planowanie i organizacja prac brygad monterów,
  • kosztorysowanie robót i usług,
  • realizacja powierzonych zadań oraz robót budowlano-montażowych,
  • weryfikacja, przygotowywanie uzgodnień i warunków technicznych, m.in. przyłączy wodociągowych,
  • składanie sprawozdań, prowadzenie dokumentacji dotyczącej oddziału,
  • współpraca z innymi działami, m.in. Ochrony Środowiska i Laboratorium.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie o specjalności: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, budownictwo wodociągowe,
  • doświadczenie zawodowe: minimum trzy lata na podobnym stanowisku,
  • znajomość ustawy „Zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków”
  • znajomość prawa pracy, prawa wodnego, budowlanego, podstawy KPA oraz Prawa Zamówień Publicznych
  • znajomość pakietu MS Office, Normy PRO
  • komunikatywność,
  • umiejętność zarządzania pracą zespołu,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość szkoleń i rozwoju oraz zdobycia szerokich doświadczeń,
  • możliwość przedłużenia lub odnowienia posiadanych uprawnień,
  • samochód służbowy do wyjazdów służbowych (woj. zachodniopomorskie).

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez UWAŻNE. Doradztwo Personalne. Ewa Łabieniec, zgodnie z Ustawą z 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 24.05.2018 r, poz. 1000). Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym osobom współpracującym z firmą UWAŻNE. Doradztwo Personalne. Ewa Łabieniec przy rekrutacji na to stanowisko. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania i wycofania.”

W  liście motywacyjnym prosimy o podanie nazwy stanowiska i krótkiego uzasadnienia dlaczego Państwa kandydatura byłaby najlepsza na to stanowisko.

Kandydatki/kandydaci zakwalifikowane(i) zostaną powiadomione(i) telefonicznie lub drogą elektroniczną o terminie postępowania rekrutacyjnego.

Informujemy, że Administratorem danych jest UWAŻNE. Doradztwo Personalne. Ewa Łabieniec z siedzibą w Szczecinie przy ul. Niemcewicza 16f/11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu: 12469