Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-125)

Praca na stanowisku Asystent projektanta sieci i instalacji sanitarnych

Gdańsk

, Hestor S. C.

Opis działalności firmy

Nasza firma specjalizuje się w systemach kontroli klimatu dla hal basenowych. Szeroka oferta obejmuje urządzenia dla basenów prywatnych oraz publicznych. Ponadto specjalizujemy się w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji oraz rekuperatorów

Asystent projektanta sieci i instalacji sanitarnych
Gdańsk

Opis stanowiska

Współpraca z projektantem przy projektach sieci sanitarnych

Asystowanie przy:

- wykonywaniu koncepcji projektowych

-obliczeniach projektowych

Wykonywanie rysunków w AutoCad

Wykonywanie opisów do projektów

Wymagania

Wykształcenie wyższe: Politechnika, Wydział: Inżynieria środowiska

Znajomość tematyki: wentylacja, ogrzewanie, klimatyzacja

Minium rok pracy na podobnym stanowisku

Dokładność, rzetelność i sumienność

Oferujemy

- możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy

- stabilne warunki zatrudnienia

- pracę w młodym i sympatycznym zespole

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: biuro@hestor.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o zamieszeczenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Hestor S. C., zgodnie z Ustawą z 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 24.05.2018r, poz 1000), niezbędnych do procesu rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania i wycofania.