Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik do obsługi Klienta Zagranicznego ( język niemiecki)

Warszawa

, Recruiters

Pracownik do obsługi Klienta Zagranicznego ( język niemiecki)
Warszawa

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta, dużej firmy w Warszawie poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową z językiem niemieckim na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/Mokotów

Czym będziesz się zajmować:

• Nie będziesz zajmować się sprzedażą :)
• Telefoniczny lub mailowy kontakt z klientem niemieckojęzycznym
• Opracowywanie rozwiązań dotyczących zaistniałych problemów technicznych
• Wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania

• Biegłej znajomości języka niemieckiego B2/C1
• Znajomości języka angielskiego na poziomie B1
• Znajomości pakietu MS Office
• Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i zaangażowania,

• Umiejętności pracy w zespole

Jeśli nie masz doświadczenia w obsłudze klienta, nie martw się oferujemy szkolenia - gdzieś trzeba zacząć!

Oferujemy

• Wynagrodzenie 6.000 PLN Brutto
• Pełnoetatową, stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawą pracę w młodym zespole
• Szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy
• Profesjonalne szkolenie wdrażające, które doskonale przygotuje Cię do pracy
• Dostęp do bogatego pakietu benefitów

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja2@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php