Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ze znajomością języka niemieckiego

Szczecin

, Recruiters

Specjalista ze znajomością języka niemieckiego
Szczecin

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta , zlokalizowanego w Szczecinie poszukujemy Kandydatów znających język niemiecki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
- Kompleksowa obsługa Klientów zarówno telefoniczna, jak i mailowa, w celu udzielenia profesjonalnej pomocy w języku niemieckim,
- Budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji z Klientami
- Współpraca z innymi działami

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
- Wysokie zdolności komunikacyjne
- Umiejętność organizowania czasu pracy
- Znajomość pakietu MS Office
- Zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów

Zapraszamy do aplikowania również osoby bez doświadczenia zawodowego.

Oferujemy

- Wynagrodzenie 4.500 – 6.000 PLN Brutto + BONUS ( dodatek do pierwszego wynagrodzenia w kwocie 3.000 zł)
- Pakiet relokacyjny ( 6.000 PLN brutto )
- Możliwość używania języka obcego w codziennej pracy
- Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole wyjątkowych ludzi
- Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
- Realną możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

Jeśli jesteś wielbicielem języka niemieckiego, lubisz kontakt z ludźmi aplikuj na adres rekrutacja2@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php