Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik budowlany (murarz, tynkarz, płytkarz, malarz lub pomocnik budowlany)

Pracownik budowlany (murarz, tynkarz, płytkarz, malarz lub pomocnik budowlany)
Wrocław

Opis stanowiska

  • Prace budowlane w zależności od stanowiska

Wymagania

  •  Mile widziane wykształcenie kierunkowe budowlane
  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  Dobra kondycja fizyczna
  • Dobry stan zdrowia
  •  Punktualność, rzetelność

Oferujemy

  • Umowę o pracę oraz długoterminowe, stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie na pełny etat plus nadgodziny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie minimum 5000 brutto plus premia uznaniowa