Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Regionalny przedstawiciel handlowy

Kielce

, CK Tonery

Regionalny przedstawiciel handlowy
Kielce

Opis stanowiska

Kielecka firma przyjmie regionalnego przedstawiciela handlowego.
Zakres obowiązków:
Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży w powierzonym regionie, identyfikacja i aktywne pozyskiwanie klientów na podległym terenie, przygotowywanie ofert, negocjacje i realizacja sprzedaży, profesjonalne doradztwo techniczne, podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, przygotowywanie raportów z własnej pracy.

Wymagania

Wyższe wykształcenie (lub osoba w trakcie studiów), minimum 3 letnie doświadczenie w branży B2B, skuteczność w realizacji celów sprzedaży, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie, komunikatywna znajomość języka angielskiego, systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i współpracy w grupie, prawo jazdy kategorii B. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z działami administracji i IT.

Oferujemy

Zapewniona umowa o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz samochód służbowy, telefon i laptop.

CV proszę wysyłać przez portal wpisując w temacie nazwę stanowiska.