Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Jyväskylä
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Brukarz / Kamieniarz

Jyväskylä

, D&D Invest Group

Brukarz / Kamieniarz
Jyväskylä

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia.
Stawkę 15,00€ / godzinę
dodatki do każdej godziny pracy na zmianie popołudniowej +1,19 eur/
/ godzinę
dodatek wakacyjny +9% / godzinę
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Pracę na pełen etat 40-70 godz / tydzień
- Obsługa elektronarzędzi i maszyn budowlanych typu minikoparka
- Wyrównanie terenu
Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego:
parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, wjazdy, ścieżki, schody

Wymagania

minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako brukarz
umiejętność układania/docinania kostki brukowej i kamiennej oraz ustawiania krawężników i obrzeży
umiejętność przygotowania podłoża
znajomość obsługi elektronarzędzi, zagęszczarki, skoczka
zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach
dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna
dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

Oferujemy

możliwość regularnych zjazdów do Polski
w pełni wyposażone zakwaterowanie,
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.

D&D Invest
Helsinki, Finland.
www.scandinavianjob24.com
info@scandinavianjob24.com
+358 400 862837