Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Asystent w dziale księgowości

Kielce

, Pactum Kancelaria Finansowa

Asystent w dziale księgowości
Kielce

Opis stanowiska

Wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań, prawidłowe i terminowe wprowadzanie danych do systemów księgowych z pakietu Insert księgowanie dokumentów, sporządzanie raportów, zestawień, kontakt z Klientami, prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów księgowych, inne prace zlecone przez kierownika zespołu.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie o profilu ekonomicznym, - w trakcie studia na kierunku rachunkowość bardzo dobra organizacja pracy, dokładność w realizacji powierzonych zadań komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu chęć budowania swojej kariery zawodowej w obszarze finansowo - księgowym otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności preferujemy osoby dynamiczne i kreatywne lubiące prace w zespole i kontakt z klientem znajomość zagadnień finansowo-księgowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Prosimy o wysyłanie CV przez portal.