Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-369)

Praca na stanowisku Asystent ksiegowej

Gdańsk

, Perfect Consulting

Asystent ksiegowej
Gdańsk

Opis stanowiska

  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Pomoc w obsłudze kadrowej i płacowej klientów
  • Pomoc w przygotowaniu deklaracji PIT,VAT,ZUS
  • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Archiwizowanie dowodów księgowych
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia dotyczące pracy na stanowisku
  • Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem