Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku MAGAZYNIER GDAŃSK KOWALE

Opis działalności firmy

Agencja zatrudnienia nr 12985

MAGAZYNIER GDAŃSK KOWALE
Gdańsk

Opis stanowiska

- układanie towaru na magazynie,

- paletowanie, foliowanie,

- kompletowanie towaru do wysyłki

Wymagania

- ukończone 18 lat

- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

- pełna dyspozycyjność pon-pt

Oferujemy

- stawka 18 zł / h brutto

- umowa zlecenie

- możliwość stałej współpracy, przejścia na etat