Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Świdnica
    (58-100)

Praca na stanowisku MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

Świdnica

, Sonel S.A.

MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH
Świdnica

Opis stanowiska

SONEL S.A. - lider na rynku polskim - producent elektronicznych przyrządów pomiarowych dla branży elektroenergetycznej i telekomunikacji. W 2013 r. otrzymaliśmy nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej 2013, a w 2014 uhonorowano nas Gryfem Świdnickim w kategorii NAJLEPSZY PRACODAWCA w Świdnicy.
W związku z dynamicznym rozwojem Sonel S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref: MO/PE

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
• Wykonanie montażu płytek elektronicznych – lutowanie i skręcanie elementów elektronicznych i podzespołów w technologii THT oraz wykonywanie różnorodnych operacji o charakterze montażowym.

Wymagania

• wykształcenie średnie (także ogólnokształcące) lub zawodowe techniczne, mile widziane wykształcenie średnie elektroniczne,
• umiejętność posługiwania się narzędziami służącymi do montażu elektronicznego,
• doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z montażem małych elementów, mile widziana znajomość elementów elektronicznych aktywnych i biernych

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę o prace w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej,
• pracę w doświadczonym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy,
• indywidulany pakiet prywatnej opieki medycznej,
• pakiet sportowo-kulturalny

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o nadesłanie CV przez portal.

W tytule prosimy wpisać Nr Ref: MO/PE

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182)”

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.