Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Świdnica
    (58-100)

Praca na stanowisku PROJEKTANT-PROGRAMISTA C++

Świdnica

, Sonel S.A.

PROJEKTANT-PROGRAMISTA C++
Świdnica

Opis stanowiska

SONEL S.A. - lider na rynku polskim - producent elektronicznych przyrządów pomiarowych dla branży elektroenergetycznej i telekomunikacji. W 2013 r. otrzymaliśmy nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej 2013, a w 2014 uhonorowano nas Gryfem Świdnickim w kategorii NAJLEPSZY PRACODAWCA w Świdnicy.
W związku z dynamicznym rozwojem Sonel S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr ref. SPP/PKE

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
• projektowanie,
• implementowanie,
• testowanie oprogramowania w trakcie całego cyklu projektu,
• tworzenie dokumentacji projektowych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku Elektronika, Informatyka lub pokrewne,
• dobra znajomość języka C++ i zagadnień programowania obiektowego,
• umiejętność programowania układów mikroprocesorowych MSP430, ARM, AVR
• umiejętność rozwiązywania problemów,
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną,
• umiejętność przestrzegania dobrych praktyk programistycznych.

Atutem dodatkowym będzie:
• znajomość języka C#
• praktyczna znajomość UML,
• znajomość wzorców projektowych,
• umiejętność programowania wielowątkowego,
• znajomość systemu kontroli wersji,
• znajomość relacyjnych baz danych

Oferujemy

• umowę o pracę w pełnym wymiarze,
• pakiet prywatnej opieki medycznej,
• pakiet sportowo-kulturalny,
• przyjazne środowisko pracy,
• intensywny przepływ wiedzy z zakresu tworzenia oprogramowania,
• elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o nadesłanie CV i listu motywacyjnego przez portal.

W tytule prosimy wpisać nr ref: SPP/PKE

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182)”

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.