Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku DZIAŁ LOGISTYKI (ZARZĄDZANIE PRZEPŁYWEM MATERIAŁÓW)

Legnica

, STIGAL Legnica

DZIAŁ LOGISTYKI (ZARZĄDZANIE PRZEPŁYWEM MATERIAŁÓW)
Legnica

Opis stanowiska

• Optymalizacja kosztów zakupów materiałowych
• Analiza zasobów magazynowych i planowanie zakupów
• Planowanie dostaw komponentów dla linii produkcyjnych zgodnie z planem produkcyjnym
• Kompletacja i wydawanie materiałów na produkcję
• Ewidencja ruchu towarów w programie SUBIEKT
• Nadzór nad dostawami materiałów
• Inwentaryzacja

Wymagania

• Wykształcenie min średnie (mile widziana osoba w trakcie zaocznych studiów związanych z logistyką)
• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne
• Znajomość zagadnień zarządzania gospodarką magazynową
• Umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu
• Zaangażowanie, rzetelność, skrupulatność

Dodatkowymi autami będą:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Znajomość metod i doświadczenie w optymalizacji produkcji
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy

• Pracę na pełny etat w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Dużą samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Stabilność zatrudnienia

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać przez portal z dopiskiem: PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI (ZARZĄDZANIE PRZEPŁYWEM MATERIAŁÓW)