Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Warszawa (Włochy)
    (02-486)

Praca na stanowisku Asystent/ka Działu Księgowego

Warszawa (Włochy)

, Perfect Consulting

Asystent/ka Działu Księgowego

Opis stanowiska

  • Ksiegowanie faktur kosztowych,
  • Skanowanie faktur na potrzeby działu najmu,
  • Sprawdzanie przygotowanych do płatności przelewów,
  • Wysyłanie specyfikacji p[rzelewow,
  • Przygotowywanie propozycji płatności,

Wymagania

  •          Znajomość MS Office,
  •          Dokładność i skrupulatność,
  •          Wykształcenie min. Śrenie (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, księgowość),
  •          Możliwość pracy od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

  •          Stabilne zatrudnienie oraz pewny rozwój w ramach działu księgowości,
  •          Szkolenie od pierwszych dni pracy,
  •          Pakiet benefitów (multisport, ubezpieczenie zdrowotne),
  •          Stabilny rozwój w międzynarodowej korporacji