Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Monter konstrukcji stalowych

Katowice

, RDS Group Sp z oo

Monter konstrukcji stalowych
Katowice

Opis stanowiska

- poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów składacz konstrukcji – praca na hali
- praca z dużymi elementami stalowymi : cięcie, szlifowanie, prasowanie,
wiercenie itp.

Wymagania

- umiejętność pracy z narzędziami i elektronarzędziami typu szlifierka kątowa,
wiertarka
- wymagane dokładność i wysoki poziom jakości swojej pracy
- dobra znajomość rysunku technicznego – bezwzględnie wymagana
- mile widziane wykształcenie techniczne w kierunku

Oferujemy

- istnieje możliwość podniesienia kwalifikacji, jeżeli pracownik się sprawdził to po paru
miesiącach pracy pracodawca może zorganizować kurs na zrobienia kursu i szkolenia