Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Spedytor morski

Spedytor morski
Gdynia

Opis stanowiska

Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching
- ponad 20 lat doświadczenia w zakresie doradztwa zawodowego, dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i rozwoju osobistego.

Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja wysyłek frachtu morskiego,
  • Współpraca z Agencją Celną,
  • Obsługa dotychczasowych Klientów oraz pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Negocjowanie stawek transportowych,
  • Optymalizacja kosztów transportu.
  • Realizację zleceń spedycji morskiej
  • Dbałość o wysoką jakość usług,
  • Monitorować procesy spedycyjne i transportowe

Wymagania

  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość rynku klienta i przewoźnika,
  • Obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym kontakt z Klientami.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy Perfect Consulting na Facebooku.

Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).