Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Zurych
    (Szwajcaria)

Praca na stanowisku PIELĘGNIARKI KLINICZNE - SZWAJCARIA

Zurych

, MediProfis

PIELĘGNIARKI KLINICZNE - SZWAJCARIA
Zurych

Opis stanowiska

MediProfis - agencja pośrednictwa pracy,poszukuje dla swoich klientów renomowanych szpitali z niemieckojęzycznych kantonów w Szwajcarii wykwalifikowanych pielęgniarek/pielęgniarzy

Stanowisko: PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZ - PFLEGEFACHFRAU/PFLEGEFACHMANN
Lokalizacja: Szwajcaria: Zurych, Aargau, Bern

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-zakres obowiazków uzależniony od specyfiki danego oddziału

Wymagania

-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – minimum poziom B2
-wstępne uznanie kwalifikacji w SRK (Vorpruefung)
-wykształcenie pielęgniarskie: licencjat, magister pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej po studium medycznym lub liceum
-minimum 2 lata doświadczenia klinicznego,
-Specjalizacje/ kusy kwalifikacyjne będą dodatkowym atutem
-Mile widziane kandydatki z doświadczeniem w niemieckiej służbie zdrowia
-otwartość na naukę dialektu, dynamiczność i chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy

Kandydatów zainteresowanych pracą i spełniających wymagania zapraszamy do przesyłania CV w obu wersjach językowych: polskiej i niemieckiej, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie zawodowe przez portal.